Випуск 2026 г.

С вълнение, усмивки и незабравими мигове изпратихме зрелостниците от Випуск 2026 на СУ „П. Р. Славейков“ – гр. Кричим. Дворът на училището се изпълни с ученици, учители, родители и гости.

С пожелания за смелост, успех и сбъднати мечти към абитуриентите се обърнаха кметът на община Кричим г-н Атанас Калчев и г-жа Анка Хаджиева – председател на ОбС - гр. Кричим. Гости на тържеството бяха и заместник кмета на община Кричим - г-жа Златка Маринова и секретаря на община Кричим - г-жа Величка Бучова.

С много емоция и признателност Випуск 2026 остави своя отпечатък в училищната история, поемайки уверено към новите предизвикателства.

Община Кричим ©2026 Всички права запазени.